Контурування: що за техніка і як її робити?
Точений носик, мініатюрний підборіддя, яскраві вилиці і симетричні їм щічки – мрія кожної дівчини. Але всі ми не ідеальні, і правильні параметри має далеко не кожна з нас. У гонитві за досконалими формами багато вдаються до пластичної хірургії, однак це далеко не найкращий вибір, так сказати крайній метод. Сучасна beauty-індустрія пропонує більш простий, швидкий і безпечний спосіб домогтися потрібних форм особи – контуринг.
Контурування особи (його ще називають скульптурування або контуринг) – корекція рис обличчя за допомогою певних косметичних засобів. Така техніка прийшла в макіяж з кінематографа і дозволяє візуально приховати недоліки особи, сформувати потрібні форми носа, щік, чола й підборіддя, і взагалі зробити особа більш рельєфним і виразним. За допомогою світла і тіней створюється ілюзія правильних і красивих рис обличчя. Остроактуальным також є робити контуринг волосся за допомогою спеціального фарбування і укладання.
Повним скульптурированием особи слід користуватися тільки у вечірній час, коли готуєшся до урочистого заходу або фотосесії. Але легкий контуринг можна зробити і в повсякденному макіяжі.
Контурування можна робити тональними основами, коректорами і консилерами, палітрами пудр, тінями, хайлайтерами або бронзаторами. Відповідно поділяють сухе і жирне контурування. Сухе підійде для денного макіяжу, робиться воно пудрою або тінями. Для жирного контуринга використовують тональні креми, кремові коректори консилери. Такий вид контурування створює більш щільне покриття і тому займає більше часу, вимагаючи певних умінь. Для виконання цих технік варто скористатися спонжами або спеціальними косметичними кистями.
Основне завдання – зробити контуринг абсолютно непомітним для оточуючих. Всі лінії повинні бути м'якими і максимально природними, тому їх слід ретельно змішувати і тушевать.
Насправді, контуринг – не така складна техніка, як прийнято вважати. Якісна декоративна косметика, трохи вправності – і ви в лічені хвилини зможете створити потрібні вам форми.
Контуринг: крок за кроком
- Підготувати особа: очистити його від забруднень і зволожити кремом.
- Вирівняти текстуру шкіри праймером, базою під макіяж або тональною основою.
- Ніс: провести темним коректором бічні лінії вздовж носа до самого кінчика. Щоб подовжити носик, таку лінію малюють від брів. Також для тоненького носика потрібно затемнити крила носа і перенісся. Спинку носа висвітлюємо.
- Вилиці: прикладаємо кисть за напрямком від середини вуха до куточка губ. Цю ямку під скулою промальовуємо темним коректором (не доходячи до губ), саму вилицю висвітлюємо.
- Лоб: затемнюємо верх чола у лінії росту волосся та його бічні частини, центр висвітлюємо.
- Також необхідно висвітлити область над верхньою губою, куточки губ, куточки під очима.
- Найважливіший крок – розтушовування. Розтушувати лінії між темними і світлими тонами слід дуже ретельно. Не повинно залишатися кордонів і розлучень. Переходити треба від світлих тонів до темних. Якщо ви робили контуринг сухими засобами, то тушевать такі текстури потрібно відразу ж в процесі нанесення.
Кілька секретів від COSMETICS-Opt:
- Щоб візуально сховати дрібні мімічні зморшки, нанесіть в їх глибину трохи консилера і розтушуйте.
- Візуально підняти брову, можна завдавши під неї хайлайтер.
- Зробити губи більш пухкими і об'ємними, можна створивши відблиск у їх центрі.
- При жирної шкіри в якості світлого коректора можна використовувати білі матові тіні.
- Не варто виконувати скульптурування рум'янами. Вони не створять потрібні світло-тіні. Рум'яна покликані додавати особі кольору і яскравих фарб.
- Найбільш вигідно виглядають теплі відтінки коректорів та консилерів. Слід уникати тьмяних кольорів з сірим подтоном, помаранчевих і червоних кольорів. Віддайте перевагу засобам на 2 тони темніше вашого основного кольору шкіри.
- Якщо ви тільки починаєте освоювати техніку контурування, варто пробувати на пудрових текстурах.
- Дотримуйтеся ідеальних симетричних ліній з обох сторін особи.
- За допомогою контуринга можна також підкреслити декольте і зону грудей.
Якщо ви все зробили правильно, то ви отримаєте особа, про яку мріяли без ринопластики. Обличчя стане більш красивим і привабливим. Ви не тільки зможете підкреслити свої достоїнства, але і приховати явні дефекти (наприклад, асиметрію).
- Правильний догляд за ніжною шкірою навколо очей🌷Як правильно доглядати за самою ніжною шкірою на нашому тілі! 🌷Все про латках і крем навколо очей🌷Правильний догляд за ніжною шкірою навколо очей
- Бальзам для губ: новые способы использованияБальзам для губ можно наносить не только на губки ☝. Воспользовавшись нашими советами, ты сможешь бальзамом заменить уйму средств! Так ты сэкономишь свой бюджет и место в дорожной сумке💕Бальзам для губ: новые способы использования